Kontakt - Lázně Bohdaneč

     
ADRESA:                KONTAKT:

Marcela Amlerová
Tradiční čínská medicína - poradenská činnost
Lipová 532
533 41 Lázně Bohdaneč

  mobil: 775 302 437
e-mail: marcela.amlerova zavináč seznam.cz
číslo účtu: 43-408630217/0100
IČO: 40646955

BEZPLATNÉ PARKOVÁNÍ:

je možné v ulici přímo před domem, případně ve vedlejší ulici. Dávejte prosím pozor, abyste svým autem nebránili výjezdu z pozemku nebo garáže.

MAPA


POPIS CESTY


Pracoviště se nachází v Lázních Bohdaneč. Můžete přijet autem a bezplatně zaparkovat přímo před domem a nebo ve vedlejší ulici, můžete přijet MHD - trolejbus číslo 3, na kole a nebo přijít pěšky, např. z centra Lázní Bohdaneč.

Pokud pojedete od Pardubic, vjedete do Lázní Bohdaneč a odbočíte vlevo první odbočkou (je ještě před trolejbusovou zastávkou).
Pojedete stále po této silnici (Spojovací) a minete 2 odbočky vlevo - jednu odbočku vlevo (ta bude na úrovni autobusového nádraží), další odbočku vlevo (ta bude vést do sídliště směrem k policejní stanici) a dojedete na křižovatku tvaru kříže. Tu projedete rovně a pak odbočíte vlevo a jste v naší ulici.

Pokud pojedete od Prahy, na kruhovém objezdu se dáte vpravo
Pokud pojedete od Hradce Králové "starou hradeckou", kruhový objezd projedete rovně
v obou případech
dojedete na první křižovatku tvaru kříže (u Sokolovny) a tam odbočíte vlevo, minete Sokolovnu po pravé straně a paneláky po levé straně, pojedete stále rovně, cestou minete několik odboček a až dojedete na křižovatku tvaru "kříže" odbočíte vpravo do ulice Spojovací a pak hned vlevo a jste v naší ulici.

Pokud pojedete od Přelouče (přes Živanice), zahnete u Sokolovny vpravo, minete Sokolovnu po pravé straně a paneláky po levé straně, pojedete stále rovně, cestou minete několik odboček a až dojedete na křižovatku tvaru "kříže" odbočíte vpravo do ulice Spojovací a pak hned vlevo a jste v naší ulici.

Pokud jste v ulici Lipová, pracoviště se nachází v posledním domě na pravé straně ulice.

UPOZORNĚNÍ PRO ŘIDIČE:

Buďte obezřetní. V Lázních Bohdaneč dodržujte maximální povolenou rychlost, která je na většině pozemních komunikací 40 km / hod. Pozorně sledujte dopravní značky.  Téměř všechny části města (mimo hlavní silnici) nemají označené křižovatky a platí zde přednost zprava.