Kontakt


DOPORUČENÍ:

Kontaktujte mě prosím telefonicky. Na e-maily a SMS z časových důvodů mohu reagovat opožděně, zaslanou SMS mohu obdržet se zpožděním. Pokud bych telefonní hovor nepřijala, zavolám později zpět.

ADRESA SÍDLA:

Marcela Amlerová
Lipová 532
533 41 Lázně Bohdaneč

Vstup prostřední bránou, zvonek na pravém křídle brány.

ADRESA PROVOZOVNY - KANCELÁŘE:

Na Vrtálně 84

Pardubice

Otevírací doba dohodou podle telefonické objednávky. Vstup pouze pro objednané klienty.

KONTAKT:

mobil: 775 302 437
e-mail: marcela.amlerova zavináč seznam.cz 
IČO: 40646955

PLATBY PROSÍM ZASÍLAT NA ÚČET:

43-408630217/0100 
a do poznámky prosím napište Vaše příjmení + telefonní číslo

př: Novák - 123 456 789

********************

SÍDLO LÁZNĚ BOHDANEČ - BEZPLATNÉ PARKOVÁNÍ:

je možné v ulici přímo před naším domem, případně ve vedlejší ulici. Dávejte prosím pozor, abyste před ostatními rodinnými domy svým autem nebránili vjezdu / výjezdu z pozemku nebo garáže a zároveň ponechejte alespoň jedno parkovací místo pro majitele domu.

POPIS CESTY

Můžete přijet autem a bezplatně zaparkovat přímo před domem a nebo ve vedlejší ulici, můžete přijet MHD - trolejbus číslo 3, na kole a nebo přijít pěšky, např. z centra Lázní Bohdaneč.

Pokud pojedete od Pardubic, vjedete do Lázní Bohdaneč a odbočíte vlevo první odbočkou (je ještě před trolejbusovou zastávkou).
Pojedete stále po této silnici (Spojovací) a minete 2 odbočky vlevo - jednu odbočku vlevo (ta bude na úrovni autobusového nádraží), další odbočku vlevo (ta bude vést do sídliště směrem k policejní stanici) a dojedete na křižovatku tvaru kříže. Tu projedete rovně a pak odbočíte vlevo a jste v naší ulici.

Pokud pojedete od Prahy, na kruhovém objezdu se dáte vpravo
Pokud pojedete od Hradce Králové "starou hradeckou", kruhový objezd projedete rovně
v obou případech
dojedete na první křižovatku tvaru kříže (u Sokolovny) a tam odbočíte vlevo, minete Sokolovnu po pravé straně a paneláky po levé straně, pojedete stále rovně, cestou minete několik odboček a až dojedete na křižovatku tvaru "kříže" odbočíte vpravo do ulice Spojovací a pak hned vlevo a jste v naší ulici.

Pokud pojedete od Přelouče (přes Živanice), zahnete u Sokolovny vpravo, minete Sokolovnu po pravé straně a paneláky po levé straně, pojedete stále rovně, cestou minete několik odboček a až dojedete na křižovatku tvaru "kříže" odbočíte vpravo do ulice Spojovací a pak hned vlevo a jste v naší ulici.

Dům má výraznou zelenou fasádu.

UPOZORNĚNÍ PRO ŘIDIČE:

Buďte obezřetní. V Lázních Bohdaneč dodržujte maximální povolenou rychlost, která je na většině pozemních komunikací 40 km / hod. Pozorně sledujte dopravní značky.  Téměř všechny části města (mimo hlavní silnici) nemají označené křižovatky a platí zde přednost zprava. 

 

********************

PROVOZOVNA PARDUBICE - PARKOVÁNÍ ZPOPLATNĚNO

parkujte vedle budovy. Pokud bude obsazeno, využijte parkoviště vedle bývalého areálu "automatických mlýnů".