Kontakt, pracovní doba, mapa a popis cesty + fotografie

     
ADRESA:                KONTAKT:
Marcela Amlerová
Tradiční čínská medicína
Na Vrtálně 84
530 03 Pardubice
  mobil: 775 302 437
e-mail: marcela.amlerova zavináč seznam.cz
číslo účtu: 43-408630217/0100
IČO: 40646955


PRACOVNÍ DOBA:

V pracovní dny: podle objednaných klientů

Vzhledem k velké vytíženosti objednávám stávající i nové klienty po dohodě. Proto se prosím objednávejte telefonicky. Osobní komunikace po telefonu je efektivnější než SMS a e-maily, na které z časových důvodů nemohu odpovídat.

Pouze noví zájemci na konzultaci o Zdravém hubnutí se objednávají zde.

Zároveň prosím všechny klienty, aby telefonická komunikace probíhala v pracovní dny v obvyklou denní dobu, tj. mezi 8:00 až 20:00. Berte prosím na vědomí, že v noci a ve dnech volna nepracuji.
Děkuji za pochopení.

PARKOVÁNÍ:

je možné na placeném parkovišti přímo v areálu na Vrtálně. Cena parkovného je 5 Kč / 30 minut. Pokud by parkoviště bylo obsazené, je možné zaparkovat v těsné blízkosti na parkovišti u hlavní silnice. Prosím všechny své klienty, aby neparkovali na vyhrazeném parkovišti před budovou firmy. Vaše auto by bylo odtaženo.

Mapa, popis cesty a fotografie

Pracoviště se nachází v širším centru Pardubic. Můžete přijet autem a zaparkovat na placeném parkovišti přímo před budovou a nebo v její těsné blízkosti, můžete přijet MHD, na kole a nebo přijít pěšky, např. z centra.

Hlavní vstup do budovy je zavřen. Použijte zvonek a PROSÍM VYČKEJTE. Zvonek je slyšet, ale pokud neotevřu ihned, věnuji se jinému zákazníkovi a nemusím být přítomna v kanceláři.

Vstup do budovy:

Cesta:

  • přijíždíte-li od Sezemic, za kruhovým objezdem minete věznici, kterou budete mít po levé straně a budete pokračovat Husovou ulicí stále rovně
  • na křižovatce se Štrossovou ulicí odbočíte vpravo

  • nyní se budete nacházet v ulici Mezi Mosty

  • přijíždíte-li z centra, přejedete řeku Chrudimku, na první křižovatce odbočíte vlevo do Husovy ulice a na další křižovatce odbočíte opět vlevo

  • nyní se budete nacházet v ulici Mezi Mosty

  • pojedete-li od nemocnice, pojedete stále rovně Štrossovou ulicí a na křižovatce s Husovou opět rovně

  • nyní se budete nacházet v ulici Mezi Mosty

  • jste v ulici Mezi Mosty a za tímto domem odbočíte vpravo do areálu Na Vrtálně