Termíny konzultací pro nové zájemce


Pokud jste již v minulosti absolvovali konzultaci nebo Zdravé hubnutí a chcete se opět objednat na Zdravé hubnutí (očistnou kúru), objednejte se prosím telefonicky na čísle 775 302 437. Konzultaci již nepotřebujete.

Jestli jste zcela nový zájemce o Zdravé hubnutí, musíte absolvovat prvotní konzultaci. Proto si prosím vyberte z níže uvedených termínů na hodinovou konzultaci.

****

Velmi prosím o Vaši ohleduplnost k ostatním čekajícím zájemcům. Pokud se chcete odhlásit, odhlaste se prosím alespoň 2 pracovní dny dopředu, jinak Váš poplatek propadne. Odhlášením v den konzultace zůstává toto místo neobsazené.

Při vyplňování údajů si dávejte pozor na jejich správnost, na gramatické a estetické chyby. Při chybně zadaném telefonním kontaktu se s Vámi nemohu spojit. Napíšete-li Vaše jméno, příjmení, název města, ulici s malými začátečními písmeny nebo s chybami, budou tato data vytištěna ve Vašem formuláři přesně tak, jak jste je napsali. PO SPRÁVNÉ REGISTRACI OBDRŽÍTE POTVRZUJÍCÍ E-MAIL. PROSÍM O JEHO PŘEČTENÍ.  Pokud Vám nepřijde potvrzení o registraci, podívejte se do SPAMU. Pokud e-mail neobdržíte, zadali jste špatně Vaši e-mailovou adresu. Neobjednávejte se znovu, ale zatelefonujte prosím. Zkontrolujeme Vaši e-mailovou adresu a já Vám e-mail přepošlu. Novým objednáním byste obsadili místo dalšímu zájemci.

Po registraci zaplaťte co nejdříve poplatek za konzultaci, tím budete mít zarezervované místo.

 

Konzultace - úterý 27.10.2020 17:00

Počet volných míst: 3
Přihlásit Odhlásit

Konzultace - úterý 10.11.2020 17:00

Počet volných míst: 4
Přihlásit Odhlásit

Konzultace - úterý 24.11.2020 17:00

Počet volných míst: 4
Přihlásit Odhlásit