Nadváha a obezita


je zvýšení tělesné hmotnosti v důsledku nadměrného hromadění tuku

Nadváha a obezita jsou zdravotním problémem, protože zvyšují riziko srdečních onemocnění, cukrovky, respiračních onemocnění, artritidy, apod.
Časté diety, dlouhodobé hladovění nebo přejídání se, nepravidelnosti ve stravě, omezení příjmu některých potravin a vše co k nesprávnému stravování patří jsou pro některé lidi přímo posedlostí, která brání udržení stabilní a normální váhy.
Dieta bez dostatečné trávicí energie může nakonec způsobit přetížení, dehydrataci a podvýživu těla, což v konečném důsledku může vést k dalšímu oslabení a poškození trávicího systému.

Studie ukazují, že zhruba 90% lidí po dietě opět váhu nabere zpět. Je to jenom proto, že se jejich tělo nezbavilo nežádoucích tuků. Některým lidem dokonce diety způsobují další problémy jako nespavost, bolesti hlavy, zácpa, zadržování vody, nervozita, podrážděnost, bušení srdce a oslabení zažívacího traktu.


K udržení správné váhy je potřeba dodržovat určitá pravidla:

  • pravidelné vyprazdňování - při nepravidelné stolici se toxiny a nestrávené zbytky hromadí v tlustém střevě a jejich přebytek brání vstřebávání základních živin, dostáváte chuť na sladké a konzumace sladkých jídel vede k příznakům podvýživy a zvýšení hmotnosti
  • stravovací návyky - večeře by měla být relativně lehká, aby se zabránilo přetížení trávicího systému a neměla by se jíst přímo před spaním
  • při jídle nepijeme studené nápoje, protože oslabí trávicí šťávy a zpomalují proces trávení
    nepřejídáme se, jíme velmi pomalu
  • pijeme přiměřené množství vody, příliš mnoho vody může způsobit zadržování vody v těle, ti kteří pijí příliš mnoho vody časem zjistí, že se jejich tělo nedokáže vyrovnat s přebytečnými tekutinami a často mívají otoky a nadýmání
  • pravidelný pohyb
 
Nabízím Vám Zdravé hubnutí pomocí metody ušní akupunktury, které trvá 3 týdny. Při této dietě dochází ke snížení energetického příjmu potravy, ke spalování tuku z vlastních zásob, ale hlavně k pročištění organismu a vypořádání se s množstvím drobných tělesných i duševních neduhů, které pramení z jeho „zanesení".

Nejde jen o pokles hmotnosti, ale zároveň jde i o očistu a regeneraci organismu, zejména zažívacího ústrojí. Klient "shodí" asi desetinu ze své původní váhy a úbytkem je pouze jeho vlastní tuk.

Akupunkturní ošetření ucha zamezí pocitu hladu a stresu. Zákrok je nebolestivý.
 
Dietu nemohu doporučit klientům s diabetem, velmi nízkým tlakem, těhotným nebo kojícím ženám, lidem, kteří mají žlučníkové, ledvinové nebo močové kameny, a nebo těm, kterým lélař ze zdravotních důvodů dietu zakázal (Gilbertův syndrom, celiakie, apod)

V případě požadavku na další redukci váhy je tuto dietu možno zopakovat kdykoliv po dohodě, nejdříve však za 3 týdny. Pro klienty, kteří se objednají na další dietu přesně po třech týdnech jsem připravila akci: Druhá kúra se slevou 300 Kč.
 
Důležité upozornění pro nové zájemce

Je nutné absolvovat úvodní schůzku, kde dostanete podrobné informace o dietě a různá další doporučení. Bez této prvotní schůzky nebude možné provést akupunkturní ošetření. Tato konzultace je zpoplatněna.

Noví zájemci - objednávejte se prosím vyplněním Objednávkového formuláře na konzultaci zde. Na SMS a e-maily z časových důvodů nemohu odpovídat.

Směs Active - tablety

je vhodné užívat po dobu 4 týdnů po absolvování Zdravého hubnutí. Pomáhá trávení a zrychluje metabolismus. Užívá se 3x denně. Cena balení na 28 dní: 1 000 Kč

Následně doporučuji pití Jerlínového čaje

 

MŮŽEME ZHUBNOUT I JINOU METODOU, např: BĚHÁNÍM

Muž volá společnosti a objedná si jejich hubnoucí program - 5 kilo za 5 dní.

Druhý den se ozve zaklepání na dveře - za nimi stojí vnadná, atletická, 19 letá dívka. Představí se jako zástupce společnosti. Na sobě nemá nic, jen běžecké boty a kolem krku ceduli. Na ceduli má napsáno: "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít."
Muž se za ní okamžitě vydá. Po pár kilometrech se udýchaný konečně vzdá. Stejná dívka se u něj ukáže i další 4 dny a stejná situace se opakuje. Po pěti dnech se muž zváží a zjistí, že opravdu zhubl 5 kilo, jak bylo slíbeno.

Rozhodne se zavolat společnosti a objednat si jejich další program - 10 kilo za 5 dní.
Den na to se ozve zaklepání na dveře a za nimi stojí ta nejkrásnější žena, jakou kdy tento muž ve svém životě viděl. Na sobě nemá nic, pouze běžecké boty a kolem krku ceduli: "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít."
Muž za ní vystřelí z domu jako střela. Tato dívka je ve skvělé kondici. Muž se snaží, ale bohužel ji nedohoní. Další čtyři dny se situace opakuje a muž je v lepší a lepší kondici.
K jeho potěší po pěti dnech zjistí, že zhubl dalších 10 kilo, jak mu bylo slíbeno.

Rozhodne se, že zavolá společnosti a objedná si jejich program - 20 kilo za 7 dní.
"Jste si jist?" ptá se zástupce společnosti. "Toto je náš nejtvrdší program."
"Absolutně." odpoví "Takhle dobře jsem se necítil roky."
Den na to se ozve zaklepání na dveře. Když muž otevře, spatří obrovského svalnatého chlapa. Nemá na sobě nic, pouze růžové běžecké boty a kolem krku ceduli: "Pokud tě chytím, jsi celý můj!"

Muž zhubl 30 kilo za týden.